Бјорнер мултифункционална лупачка 6/1

Бјорнер мултифункционална лупачка 6/1

299.00 ден

Излупете и гарнирајте компири, моркови, краставици, модри патлиџани, тиквички, итн со оригиналната мултифункционална лупачка на Бјорнер. Бидете свој професионален готвач. Извадете го јадрото на јаболкото и украсете го овошјето и зеленчукот по желба. Сечилата се изработени од висококвалитетен германски челик. Држачот е ергономски – „E-Z Grip“ и гарантира безбедна, лесна и брза работа.

SKU: N/A Kатегории:
Исчисти

Опис

По употребата, едноставно исплакнете под млаз вода.

Дополнителни информации

БОЈА

Зелена, Портокалова

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.

Само што го додадовте овој производ во кошничката: