Бјорнер Супер сецко V1

Бјорнер Супер сецко V1

1,999.00 ден

Уникатното V1 ренде!

Со мултифункционалниот V сецко, можете лесно да исечете овошје, зеленчук, сирење, итн. Има на располагање неколку видови на сечење – се гарантираат оптимални резултати!

Направено е од безопасни материјали, со екстремно остро, не’рѓосувачки сечило, со докажан квалитет на Бјорнер.

Нека готвењето стане вистинско задоволство!

Kатегории:

Опис

Комплетот вклучува:

  • Оригиналнo кујниско V1 ренде
  • Штитник за прсти
  • Додаток сечило од 3,5 мм (за сечење на мали коцки и фини ленти)
  • Додаток сечило од од 7 мм (за сечење на големи коцки и ленти)
  • Основен додаток

По употребата, едноставно исплакнете под млаз вода.

Дополнителни информации

БОЈА

Бела

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.

Само што го додадовте овој производ во кошничката: