Бјорнер Брановиден сецко Powerline

Бјорнер Брановиден сецко Powerline

799.00 ден

Сецка брановидни парчиња во 2 различни дебелини.Идеален за зелечук и овошје,креирање декоративни и привлечни дизајни. Децата ги сакаат брановидните парчиња, дури и оние кои не сакаат да јадат многу зеленчук. Препорачуваме да го користите безбедносниот држач со овој сецко.
Држачот се купува посебно. Зa чистење едноставно исплакнете го под вода.

SKU: N/A Kатегории:
Исчисти

Опис

Карактеристики на производот:

  • трајна и цврста градба
  • три различни дебелини на сечење
  • патентирани, оригинални сечила на Бјорнер
  • лесен и ефикасен за употреба

Дополнителни информации

Бренди

Börner

БОЈА

Бела, Зелена, Портокалова, Црвена

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.

Само што го додадовте овој производ во кошничката: