Бјорнер овален сад за сецкање- додаток за Бјорнер V5 Powerline

Бјорнер овален сад за сецкање- додаток за Бјорнер V5 Powerline

599.00 ден

Уникатниот Бјорнер сад за собирање храна со неговиот прекрасен дизајн и особено развиен за V сецковците Powerline гарантира перфектна и безбедно вклопување со сецкото. Исецканите материјали паѓаат во садот и салатите се лесни за подготовка.

Дополнителното цедило служи како цедилка за свежата храна.

SKU: N/A Kатегории:
Исчисти

Опис

Овој производ се користи за:

  • Цедење како оригинален Бјорнер додаток
  • Функционално се вклопува во V5 сецко Powerline
  • Отпорен на масло и оцет
  • Лесен за чистење и одржување
  • Достапен во црвена, портокалова, зелена, бела и виолетова боја.

Дополнителни информации

БОЈА

Bиолетова, Бела, Зелена, Портокалова, Црвена

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.

Само што го додадовте овој производ во кошничката: