Бјорнер Комби шеф 4-во-1

Бјорнер Комби шеф 4-во-1

2,399.00 ден

4 во 1 уред за рендање од Бјорнер-Најпосакуваниот производ од колекцијата на Бјорнер производи. Идеален за сецкање, рендање и подготовка на секаков вид храна од интернационалната кујна. Интегрираниот сад ја складира обработената храна без оставајќи неред по себе, употребувајќи го притоа и безбедносниот држач! Ова е производ задолжителен за секоја кујна. Ставете го на листата на производи кои мора да ги поседувате.

Kатегории:

Опис

Создавајте брзи и здрави оброци од свежо овошје и зеленчук. Острите полирани двострани сечила сечат прецизни парчиња, тенки ленти, рендето е идеално за секоја кујна Интегрираниот сад ја складира обработената храна без оставајќи неред по себе, употребувајќи го притоа и безбедносниот држач! Едноставно исчистете го комбито под вода и вашата кујна ке биде чиста. Комби шефот не само што е практичен помгач туку и одлично парче за декорација во вашата кујна.

Дополнителни информации

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.

Само што го додадовте овој производ во кошничката: